10minuta lajme shqip blue1
Ledri Vula - Ni got per ty

16 Nov 2014
Muzik shqip Ledri Vula - Ni got per ty

Ledri Vula - Ni got per ty, Muzika u realizua nga: Ledri Vula, Teksttin e shkroi: Ledri Vula, Producent dhe Master ishte: REDBOX Entertainment, Postoi në kanalin e youtubes: Ledri Vula.

Rate this item
(6 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android