10minuta lajme shqip blue1




Premtimi - Gurbeti

14 Dec 2014
Muzik Shqip Premtimi - Gurbeti

Premtimi - Gurbeti, Muzika dhe Teksti i realizuar nga Studio Mbreti Records, Video Klipi eshte realizim i Video Kompanis Manimsa ne Zvicer, Tingujt e Qiftelis nga Sami Musa, kurse kenga eshte publikuar ne Kanlin zyrtar te Studios Mbreti ne Youtube "Mbreti Records".

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android