10minuta lajme shqip blue1
Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Sa Larg

20 Dec 2014
Muzik shqip Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Sa Larg

Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Sa Larg, Muzika teksti dhe orkestrimi janë realizuar nga: Dren Abazi, Kostumografe ishte: Yllka Brada, Postoi në kanalin e youtubes: DRENABAZIOFFICIAL.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android