10minuta lajme shqip blue1
Arta - Provo Bitch Feat Don Arbas

07 Jan 2015
Muzik shqip Arta - Provo Bitch Feat Don Arbas

Arta - Provo Bitch Feat Don Arbas, Tekstin e shkroi: Lyrical Son & Arianit Palaj, Videon klipin e realizoi: MAX Production, Postoi në kanalin e youtubes: Arta Bajrami.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android