10minuta lajme shqip blue1
Elona Leka ft Shpat Kasapi - Nga Inati

10 Jan 2015
Muzik shqip Elona Leka ft Shpat Kasapi - Nga Inati

Elona Leka ft Shpat Kasapi - Nga Inati . Per realizimin e tekstit dhe muzikës nuk kemi informacione . Postoi në kanalin e youtubes Elona Leka.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android