10minuta lajme shqip blue1
Yll Limani ft. Gent Fatali - Single

23 Jan 2015
Muzik shqip Yll Limani ft. Gent Fatali - Single

Yll Limani ft. Gent Fatali - Single, Tekstin e shkroi: Gent Fatali, Muziken e realizoi: Imagine Films, Ilc, Producent ishte: Mixey, Postoi në kanalin e youtubes: Yll LimaniONIMA.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android