10minuta lajme shqip blue1
Vedat Ademi - Bën ftohtë

14 Feb 2015
Muzikë shqip Vedat Ademi - Bën ftohtë

Vedat Ademi - Bën ftohtë, Muzika u realizua nga: Vullnet Ibraimi, Teksti u shkrua nga: Vullnet Ibraimi, Video Klipi u realizua nga: Pro.. Video, Postoi në kanalin e youtubes: Vedat Ademi.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android