10minuta lajme shqip blue1
Korab Shaqiri - Nisu e shko

15 Feb 2015
Muzikë shqip Korab Shaqiri - Nisu e shko

Korab Shaqiri - Nisu e shko, Muzika është realizuar nga: Korab Shaqiri, Video Klipi u bë nga: Imagine Films, Postoi në kanalin e youtubes: Korab Shaqiri.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android