10minuta lajme shqip blue1
Mc Qoppa - Puthje me Gjak

22 Feb 2015
Muzik shqip Mc Qoppa - Puthje me Gjak

Mc Qoppa - Puthje me Gjak, Muzika u realizua nga: Linad Gashi, Tekstin e shkroi: Mc Qoppa, Video Klipi u realizua nga: GM Creative, Postoi në kanalin e youtubes: McQoppa Official.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android