10minuta lajme shqip blue1
Besart Halimi - Prapë të ëndërroj

24 Feb 2015
Muzik shqip Besart Halimi - Prapë të ëndërroj

Besart Halimi - Prapë të ëndërroj, Muzika është realizuar nga: Besart Halimi, Teksti është shkruar nga: Besart Halimi, Video Klipi u realizua nga: ASHA, ndërsa okrestrimi u be nga: Florent Boshnjaku, Postoi në kanalin e youtubes: Besart Halimi.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android