10minuta lajme shqip blue1
Lirie Krasniqi Lira - Kur isha e re

01 Mar 2015
Muzik shqip - Lirie Krasniqi Lira - Kur isha e re

Lirie Krasniqi Lira - Kur isha e re, Tekstin e shkroi: Tarkani, Muzika u realizuanga: Xhzair Elexi, Video Klipi u realizua nga: Video Art, Postoi në kanalin e youtubes: DonjetaMusic.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android