10minuta lajme shqip blue1
Agim Band - Nje lulishte me trendafila

12 Mar 2015
Muzik shqip - Agim Band - Nje lulishte me trendafila

Agim Band - Nje lulishte me trendafila, Për realizimin e muzikës dhe tekstit nuk kemi informacione, Video Klipi u realizua nga: Motive Production, Postoi në kanalin e youtubes: Prominent Network.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android