10minuta lajme shqip blue1
Premtimi ft Radoo - Qonu Burra

09 Mar 2015
Kenga: Qonu Burra
Premtimi ft Radoo - Qonu Burra, Muzika dhe Teksti realizuar ne Studion muzikore Mbreti Records ne Zvicer, Video Klipi eshte realizim i Video Kompanis Manimsa, Tingujt e Qiftelis realizuar nga Sami Musa, kurse kenga eshte publiku ne Kanlin zyrtar te Studios Mbreti Records ne Youtube "Mbreti Records".
Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android