10minuta lajme shqip blue1
Premtimi - Nena ime

19 May 2015
Muzik shqip - Premtimi - Nena ime

Premtimi - Nena ime, Muzika dhe Teksti realizuar nga Studio Mbreti Records në Zvicër, për Video është kujdesur Video Production Company Manimsa, me Piano Alban Isaku dhe Gitare Pajazit Morina, kënga është publiku në kanalin zyrtarë të studios Mbreti Records në YouTube.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android