10minuta lajme shqip blue1
Yll Limani - Emrin ma ke thirr

07 Jun 2015
Muzik shqip Yll Limani - Emrin ma ke thirr

Yll Limani - Emrin ma ke thirr, Muzika u realizua nga: Yll Limani, Producent ishte: Zapp&Chriss, Videoklipi u realizua nga: Imagine Films, Postoi ne kanalin e youtubes: Onima Media.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android