10minuta lajme shqip blue1
NRG Band ft. Ghetto Geasy - Ta du majmunin

08 Jun 2015
Muzik shqip NRG Band ft. Ghetto Geasy - Ta du majmunin

NRG Band ft. Ghetto Geasy - Ta du majmunin, Muzika u realizua nga: Besnik Qaka, Tekstin e shkroi: Getoar Selimi, Videoklipi u realizua nga: MAX Production, Postoi ne kanalin e youtubes: NRGBANDofficial.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android