Print this page

Kaltrina - Kohen me kthy

15 Jun 2015
Muzik shqip - Kaltrina - Kohen me kthy

Kaltrina - Kohen me kthy, Teksti dhe muzika u realizuan nga: Genc Prelvukaj, Video Klipi u realizua nga: URBAN Graphics, Postoi në kanalin e youtubes: OnAirMusic.

Rate this item
(1 Vote)