10minuta lajme shqip blue1
Informohu përmes WhatsApp

17 Jun 2015

Te rejat e fundit Muzik Shqip permes Whatsapp

Udhëzimi:

1. Siguro Nr. ton  +4176 700 12 48 Muzik Shqip permes Whatsapp ne Nr. ton ne Zvicer  me Emrin “Muzikë Shqip” te kontaktet e juaja në Mobile.

2. Hapë WhatsApp dhe dërgo një mesazh në Numrin tonë me tekst “Start
(Emri juaj nuk duhet të përmendet, ne sigurojmë vetëm Numrin tuaj)

 

 

Info shtesë:
1. Si mund të anuloj shërbimin? Dërgo mesazh përmes WhatsApp me tekst  "Stop"
2. A është ky shërbim falas? Po është falas. Ne jemi të kënaqur që kemi mundësin t’ju informojmë për këngët tona.

 

Rate this item
(106 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android