10minuta lajme shqip blue1
BIG PAPI - Asnjo

29 Jun 2015
Muzik Shqip - Big Papi - Asnjo

BIG PAPI - Asnjo "Official Video HD", Video realizuar nga Vissoundmedia, Manager Labinot Muraj, Muzika dhe Teksti realizuar nga Studio Massive Production, Video eshte publikuar ne kanalin shume te njohur "ArkivaShqip".

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android