10minuta lajme shqip blue1
Artushi - Shko

01 Jul 2015
Muzik Shqip Artushi - Shko

Artushi - Shko (Official Video), Muzika realizuar nga Ervin Gonxhi, Teksti nga Armend Trebicka, Video realizuar nga kompanija e njohur MAX Production, Te drejtat permban Threedots Productions, Publikuar ne Kanalin zyrtar ne YouTube "ArtushiOfficial".

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android