10minuta lajme shqip blue1
Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis

05 Jul 2015
Muzik Shqip - Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis

Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis (Official Video), Tingujt e Muzikes nga Big Bang, Teksti realizuar nga Era Istrefi dhe Ledri Vula, Video realizim i kompanis te njohur ProVideo, Kenga eshte publiku ne Kanalin zyrtare ne YouTube "PlayShqip".

Rate this item
(9 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android