Print this page

Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis

05 Jul 2015
Muzik Shqip - Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis

Era Istrefi ft. Ledri Vula - Shume pis (Official Video), Tingujt e Muzikes nga Big Bang, Teksti realizuar nga Era Istrefi dhe Ledri Vula, Video realizim i kompanis te njohur ProVideo, Kenga eshte publiku ne Kanalin zyrtare ne YouTube "PlayShqip".

Rate this item
(9 votes)