10minuta lajme shqip blue1
Elgit Doda - Dikush te do

05 Jul 2015
Muzik Shqip - Elgit Doda - Dikush te do

Elgit Doda - Dikush te do (Official Video), Informacione per realizimin e Tekstit dhe Muzikes nuk jan publiku, Video projekti realizuar nga Video Produksioni ProVideo, Kenga eshte publiku ne Kanalin zyrtar te Elgit Doda ne YouTube "Elgit Doda Official".

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android