10minuta lajme shqip blue1
Zelma ft. Getinjo - A dalim

05 Jul 2015
Muzik Shqip - Zelma ft. Getinjo - A dalim

Zelma ft. Getinjo - A dalim, Muzika eshte realizuar nga ZzapnChriss, Beat eshte realizim i Major Beatz ne Studio onRecords, Teksti realizuar nga Getinjo dhe Melodia nga Zelma e Getinjo, kurse Kenga eshte publiku ne YouTube ne kanalin "ArkivaShqip".

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android