10minuta lajme shqip blue1
Bes Kallaku & Rati - Skifterat 2

06 Jul 2015
Muzik Shqip - Bes Kallaku & Rati - Skifterat 2

Bes Kallaku & Rati - Skifterat 2 (Official Video), Video realizuar nga Eduart Grishaj, Muzika nga Boja Production - Maringlen Boja, Informacione per Autorin e Tekstit nuk jan publiku, Kenga eshte publiku ne Youtube ne Kanalin zyrtare "Beskallaku".

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android