10minuta lajme shqip blue1
Anxhela Peristeri - Ta kam dhon

06 Jul 2015
Muzik Shqip - Anxhela Peristeri - Ta kam dhon

Anxhela Peristeri - Ta kam dhon (Official Video), Autor i Tekstit DE VOX, Image Director Joni Peci, Video eshte realizuar nga Video Produksioni i njohur MAX Production, Videokenga eshte publiku ne Kanalin e YouTubes "ArkivaShqip".

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android