10minuta lajme shqip blue1
Kaltrina Selimi - Kohen me kthy

14 Jul 2015
Muzik shqip Kaltrina Selimi - Kohen me kthy

Kaltrina Selimi - Kohen me kthy, Muzika dhe teksti u realizuan nga: Genc Prelvukaj, Muzik asistent ishte: Filloreta Raçi, Video: URBAN Graphics, Publikoi ne kanalin e YouTubes: OnAirMusic.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android