10minuta lajme shqip blue1
Albatrit Muqiqi - Theje Goten

05 Aug 2015
Muzik shqip - Albatrit Muqiqi - Theje Goten

Albatrit Muqiqi - Theje Goten, Producent: Genc Prelvukaj, Për realizimin e tekstit dhe muzikës nuk kemi informacione, Postoi ne kanalin e YouTubes: Albatrit Muqiqi Channel.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android