10minuta lajme shqip blue1
Arta Bajrami - Thuaj jo

17 Aug 2015
Muzik shqip - Arta Bajrami - Thuaj jo

Arta Bajrami - Thuaj jo, Muzika u realizua nga: Don Arbas, Tekstin e shkroi: Avni Qahili, Producent: Don Arbas " Arbasound", Video: FAB3 Production, Postoi ne kanalin e YouTubes: Arta Bajrami.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android