10minuta lajme shqip blue1
Mili Bangz feat Bajram Dobra - Shume po ta kona

28 Aug 2015
Muzik shqip - Mili Bangz feat Bajram Dobra - Shume po ta kona

Mili Bangz feat Bajram Dobra - Shume po ta kona, Muzika u realizua nga: Burim Krasniqi, Postoi ne kanalin e YouTubes: Music Box Albania.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android