10minuta lajme shqip blue1
Seven Saraqi - Pse

06 Sep 2015
Muzik shqip - Seven Saraqi - Pse

Seven Saraqi - Pse, Melodia: Seven Saraqi, Tekstin e shkroi: Seven Saraqi, Tonic, Mix and Master: Big Bang ( REDBOX), Postoi ne kanalin e YouTubes: Seven Saraqi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android