10minuta lajme shqip blue1
Arsim Bunjaku - Aldi i nanes

11 Sep 2015
Muzik shqip - Arsim Bunjaku - Aldi i nanes

Arsim Bunjaku - Aldi i nanes, Teksti dhe muzika u realizuan nga: Arsim Bunjaku, Orkestroi: Florent Boshnjaku, Skenari dhe regjia: Milot Llalloshi - EMFcreative, Postoi ne kanalin e Youtubes: EMFcreative.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android