10minuta lajme shqip blue1
Noizy - Number One

19 Sep 2015
Muzik Shqip - Noizy - NumberOne

Noizy - Number One (Official Video), Directed by Alban Selimaj dhe Produced by DJ A-BOOM, informacione per realizimin e Tekstit dhe Melodis nuk jan publikuar, Kenga eshte publiku ne Kanalin zyrtar ne YouTube "thisisnoizy".

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android