10minuta lajme shqip blue1
B2N & Oreta - Don Zhuan

23 Sep 2015
Muzik shqip - B2N & Oreta - Don Zhuan

B2N & Oreta - Don Zhuan, Realizimin e tekstit dhe muzikës e bëri B2N, ndërsa Postoi ne kanalin e Youtubes: B2N Beatz.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android