10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri - Hate You, Love You

25 Sep 2015
Muzik shqip - Dafina Zeqiri - Hate You, Love You

Dafina Zeqiri - Hate You, Love You, Muzika dhe teksti u realizuan nga: Dafina Zeqiri, On Guitar: Astrit Stafaj, Melody: Dafina Zeqiri, Music Video: Max Production, Rec/Mix/Master: Big Bang, Postoi ne kanalin e YouTubes: Dafina Zeqiri.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android