10minuta lajme shqip blue1
Semi Jaupaj - Vec lotet

28 Sep 2015
Muzik shqip - Semi Jaupaj - Vec lotet

Semi Jaupaj - Vec Lotet (kenga Magjike 2015 ) nga Java 2, publikimi dhe te drejtat e kenges mbrohen nga Super Sonik shpk, Publikuar ne Kanalin STVPLAY ne YouTube.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android