10minuta lajme shqip blue1
Sabiani ft. Marseli - Nejen kallim

01 Oct 2015
Muzik shqip - Sabiani ft. Marseli - Nejen kallim

Sabiani ft. Marseli - Nejen kallim, Muzika dhe arrangement u realizuan nga: Irkenc Hyka, Tekstin e shkroi: Petro Xhori, Producer: Sabiani (c), Postoi ne kanalin e YouTubes: ArkivaShqip.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android