10minuta lajme shqip blue1
Enca - Call me goddess

01 Oct 2015
Muzik shqip - Enca - Call me goddess

Enca - Call me goddess, Muzika u realizua nga: Elgit Doda, Tekstin e shkroi: ENCA & Arianit Palaj " Nito", Video: Pro Video, Postoi ne kanalin e YouTubes: Enca Haxhia.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android