10minuta lajme shqip blue1
Capital T feat. Granit Derguti - Ske Dite

03 Oct 2015
Muzik shqip - Capital T feat. Granit Derguti - Ske Dite

Capital T feat. Granit Derguti - Ske Dite, Muzika u realizua nga: Granit Derguti, Tekstin e shkroi: Capital T, Granit Derguti, Video: AM Production, Produced: Mixey, Postoi ne kanalin e YouTubes: Capital T.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android