10minuta lajme shqip blue1
Shpat Kasapi - Pa Shpirt

05 Oct 2015
Muzik shqip - Shpat Kasapi - Pa Shpirt

Shpat Kasapi - Pa Shpirt, ( kenga Magjike 2015 ), Per realizimin e muzikes dhe tekstit nuk kemi informacione, Publikuar ne kanalin e YouTubes: Shpat Kasapi.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android