10minuta lajme shqip blue1
Labinot Tahiri ft Dorandd - Ti e din

04 Feb 2017
Muzik shqip - Labinot Tahiri ft Dorandd - Ti e din

Labinot Tahiri ft Dorandd - Ti e din (Official Video), Muzika u realizua nga: Dorandd, Tekstin e shkruan: Ablion & Simbol, Mix&Master: Bini Nebihu, Video: XLfilms, Postoi ne kanalin e YouTubes: Labinot Tahiri.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android