10minuta lajme shqip blue1
Ermal Fejzullahu ft. Nora Istrefi - Hije

05 Feb 2017
Muzik shqip - Ermal Fejzullahu ft. Nora Istrefi - Hije

Ermal Fejzullahu ft. Nora Istrefi - Hije, Muzika dhe Teksti u realizuan nga: BIG BANG, Video: Entermedia, Postoi ne kanalin e YouTubes: REDBOX Entertainment.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android