10minuta lajme shqip blue1
Shqipe Krivenjeva - Sekret

09 Feb 2017
Muzik shqip - Shqipe Krivenjeva - Sekret

Shqipe Krivenjeva - Sekret (Official Video), Muzika dhe Teksti u realizuan nga: Kreshnik Avdiu, Orkestrimi: Arti REC, Postoi ne kanalin e YouTubes: Produksioni XIMI.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android