10minuta lajme shqip blue1
Premtimi & Fatmir Kida - Mas Miri

11 Feb 2017
Muzik shqip - Premtimi & Fatmir Kida - Mas Miri

Premtimi & Fatmir Kida - Mas Miri (Official Video), Muzika dhe teksti u realizua nga: Mbreti Records, Video Produced: Manimsa Photo&Video Production, Postoi ne kanalin e YouTubes: Mbreti Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android