10minuta lajme shqip blue1
Morena Taraku - Inat

12 Feb 2017
Muzik shqip - Morena Taraku - Inat

Morena Taraku - Inat (Official Video HD), Muzika dhe teksti u realizuan nga: Chipsi, Mix&Master: Uraban Entertainment & Darko Dimitrov, Video: XL Films, Postoi ne kanalin e YouTubes: ArkivaShqip.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android