10minuta lajme shqip blue1
Varrosi - Ti nuk je OTR

01 Mar 2017
Muzik Shqip Varrosi - Ti nuk je OTR

Varrosi - Ti nuk je OTR (Official Video), Producer eshte DJ A boom, Mix dhe Master realizuar nga DJ A boom, Teksti eshte realizuar nga Varrosi kurse Video xhirimet jan realizuar nga kompania Elminofilms. Kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin Varrosi OTR.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android