10minuta lajme shqip blue1
Milot (Etnon) feat. Floriani - Fajin ma la

25 Jul 2017
Muzik Shqip - Milot (Etnon) feat. Floriani - Fajin ma la

Milot (Etnon) feat. Floriani - Fajin ma la (Official Video), Tekstin e ka shkruar vet kengetari Milot, kurse Videoklipi eshte realizuar nga Black Fish Entertainment, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare teblackfishofficial..

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android