10minuta lajme shqip blue1
Dhurata Dora - Bubble

26 Jul 2017
Muzik Shqip - Dhurata Dora - Bubble

Dhurata Dora - Bubble (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Alandy Maxaudio, ndersa Tekstin e ka shkruar Dhurtata Dora, Gent Fatali dhe Fifi, Video eshte realizuar nga Max Production, kenga eshte postuar ne Youttube ne kanalin zyrtare te MaxProductionAL.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android