10minuta lajme shqip blue1
Arta Hajra - 1000 Herë

29 Jul 2017
Muzik Shqip - Arta Hajra - 1000 Herë

Arta Hajra - 1000 Herë (Official Video), per Muziken dhe Melodin eshte kujdesur Arta Hajra dhe Armend Hajra, Tekstin e ka shkruar Ghulo, Videoklipi eshte xhiruar nga EMF creative, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Arta Hajra.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android