10minuta lajme shqip blue1
Stresi ft. Anxhelo Koci - Me fal 2

11 Aug 2017
Muzik Shqip - Stresi ft. Anxhelo Koci - Me fal 2

Stresi ft. Anxhelo Koci - Me fal 2 (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Anxhelo Koci dhe Xhulio Milloshi, kurse Tekstin e ka shkruar Stresi dhe Anxhelo, Videoklipi eshte xhiruar nga ND Film Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android